O firmie – historia BKC-INVEST

Firma BKC-INVEST została założona w 2006 roku w Markach i na początku swojej działalności skupiała się na wykonywaniu prac budowlanych na zlecenie. Dwa lata później zdobyliśmy uprawnienia budowlane, a pierwszą działkę pod naszą własną inwestycję zakupiliśmy pod koniec 2012 roku w Zielonce. Przedsięwzięcie to okazało się sukcesem, co zachęciło nas do realizacji kolejnych projektów. Od tamtego czasu realizujemy samodzielne projekty i widzimy ogromne zainteresowanie naszymi propozycjami wśród Klientów.

We wrześniu 2013 roku podjęliśmy decyzję o kupnie kolejnego gruntu, tym razem w Ząbkach pod Warszawą. W tym miejscu wybudowaliśmy osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Następna inwestycja powstała na terenach zakupionych w Kobyłce, gdzie postawiliśmy na budowę i sprzedaż szeregowców oraz mieszkań. Prace nad tym projektem trwają do dziś, a my mamy już kolejne pomysły i inwestycje w planach.

Nasze usługi – kompleksowa realizacja inwestycji pod klucz

W naszej firmie przede wszystkim zajmujemy się budową domów i mieszkań. W zakres naszych usług wchodzi zakup gruntów, projektowanie, budowa, a także sprzedaż domów wolnostojących, domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz mieszkań. Dla naszych Klientów prowadzimy również wynajem mieszkań w wielu dogodnych lokalizacjach. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale wiemy, czego oczekują nasi Klienci. Dlatego naszą ofertę cechuje kompleksowa realizacja inwestycji pod klucz, aby mogli

Państwo wprowadzić się do gotowego domu lub mieszkania w:

  • Kobyłce,
  • Markach,
  • Ząbkach,
  • oraz wielu innych lokalizacjach naszych inwestycji.

Takie podejście zapewnia nam nadzór nad całością wykonywanych prac i daje pewność, że projekt będzie wykonany należycie. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych inwestycji była utrzymana na najwyższym poziomie.

Nadzór budowlany oraz zlecone prace budowlane

Budowa domów to tylko jedna z gałęzi działalności naszej firmy. Zajmujemy się także nadzorem inwestorskim prowadzonym w imieniu właścicieli podczas budowy osiedli wielorodzinnych, hal, magazynów, obiektów hotelowych czy domów jednorodzinnych.

Ponadto BKC-INVEST realizuje także różnorodne prace budowlane zlecane przez generalnych wykonawców. Przeprowadzamy pełen zakres prac, do których zaliczamy:

  • wykonanie fundamentów i budynków w stanie surowym,
  • wymianę instalacji,
  • prace wykonawcze we wnętrzach takie, jak położenie gładzi i glazury,
  • modernizację elewacji,
  • zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich, dodatkowych informacji oraz opowiemy więcej o naszych inwestycjach.

Uprawnienia: