Historia firmy

Firma powstała w roku 2006 i na początku swojej działalności skupiała się na wykonywaniu prac budowlanych na zlecenie. W roku 2008 zdobyliśmy uprawnienia budowlane. A pierwszą działkę pod naszą własną inwestycję zakupiliśmy pod koniec 2012 roku w Zielonce. Przedsięwzięcie to okazało się sukcesem, co zachęciło nas do realizacji kolejnych projektów.

We wrześniu 2013 roku zakupiliśmy kolejny grunt, tym razem w Ząbkach pod Warszawą, aby wybudować na nim osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Kolejna inwestycja powstała na terenach zakupionych w Kobyłce. I tutaj postawiliśmy na budowę i sprzedaż szeregowców oraz mieszkań. Prace nad tym projektem trwają o dziś dzień a w planach mamy kolejne, ponieważ nie zwalniamy tempa.

Oferowane usługi

Budowa domów i mieszkań

Działalność w branży budowlanej rozpoczęliśmy w roku 2006, a od 2012 roku realizujemy samodzielne projekty. W zakresie naszych usług znajduje się zarówno zakup gruntów, jak i projektowanie, budowa i sprzedaż domów wolnostojących, domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz mieszkań. Lata w branży sprawiły, że doskonale wiemy, czego oczekują nasi klienci, dlatego naszą ofertę cechuje realizacja inwestycji pod klucz. Takie podejście zapewnia nam nadzór nad całością wykonywanych prac i daje pewność, że cały projekt będzie wykonany należycie. Jeśli chodzi o jakość, nie uznajemy kompromisów.

Kobyłka, Marki czy Ząbki pod Warszawą to tylko niektóre z lokalizacji naszych inwestycji.

Nadzór budowlany

Budowa domów to tylko jedna gałęzi działalności naszej firmy. Drugą są nadzory inwestorskie prowadzone w imieniu właścicieli podczas budowy np. osiedli wielorodzinnych, hal, magazynów, obiektów hotelowych czy domów jednorodzinnych.

Zlecone prace budowlane

BKC-INVEST realizuje także różnorodne prace budowlane zlecane przez generalnych wykonawców. Wykonujemy pełen zakres prac, począwszy od wykonania fundamentów i budynków w stanie surowym poprzez wymiany instalacji, prace wykonywane we wnętrzach (gładzie, glazura) na modernizacji elewacji i zagospodarowaniu terenu wokół nieruchomości kończąc.

Uprawnienia: