Sprzedaż segmentów i mieszkań

Inwestycje

Osiedle „Marki Cegielnia”

wizualizacja ulicy slider

Osiedle „Szkolna”

wizualizacja osiedle szkolna

Nasza oferta obejmuje nie tylko budowę nowoczesnych osiedli, ale również sprzedaż segmentów oraz mieszkań, które się na nich znajdują. Nasze inwestycje powstają na terenach z dala od miejskiego zgiełku, dzięki czemu są niezwykle atrakcyjne dla osób ceniących sobie spokój oraz wszechobecną zieleń. Jednocześnie miejsca te są doskonale skomunikowane z miastem. Oferowane przez nas segmenty i mieszkania znajdują się w Ząbkach, Markach i innych podwarszawskich miejscowościach, dzięki czemu stanowią idealną propozycję dla osób chcących mieszkach blisko terenów zielonych, korzystając przy tym z możliwości, jakie daje stolica.

Czym charakteryzują się nasze domy i mieszkania?

Budowane przez naszą firmę segmenty oraz mieszkania są projektowane w taki sposób, by zapewnić im przyszłym mieszkańcom wysoki komfort życia, wygodę oraz bezpieczeństwo. Są to obiekty w wysokim standardzie wykończenia, wyposażone w wiele funkcjonalnych udogodnień. Posiadają klimatyzację, ogrzewanie podłogowe i centralny odkurzacz. Ponadto charakteryzują się doskonałym wyglądem. Warto też zwrócić uwagę na ich lokalizację. Wybieramy na nasze inwestycje miejsca spokojne, zielone, z zapleczem usługowym, edukacyjnym i komunikacyjnym. Decydując się na zakup naszych segmentów Klienci zyskają również profesjonalną pomoc w aranżacji ogrodu.

Zalety segmentów od dewelopera

Coraz więcej osób decyduje się na zakup segmentu od dewelopera. Do zalet takiego rozwiązania należy nie tylko zaoszczędzony czas, ale też jakość. Kupując dom od BKC-INVEST mogą mieć więc Państwo pewność, że został on zbudowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów, wyposażony w nowoczesne technologie, takie jak pompy ciepła, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe itp. Ważną zaletą nowego domu jest też jego świeżość. Wszystko jest nowe, nieprzesiąknięte dymem papierosowych czy innymi nieprzyjemnymi zapachami. Ponadto można je od podstaw urządzić po swojemu. Dostosować wystrój do swoich potrzeb i oczekiwań, a także gustu.

Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszych inwestycji, które zawierają nowoczesne segmenty od dewelopera, a także mieszkania. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z firmą.