SPRZEDAŻ MIESZKAŃ I SEGMENTÓW

Inwestycje

Osiedle “Marki Cegielnia”

wizualizacja ulicy slider

Osiedle “Szkolna”

wizualizacja osiedle szkolna

W naszej firmie prowadzimy sprzedaż domów jednorodzinnych, które zlokalizowane są w podwarszawskich miejscowościach. Tereny, na których realizujemy nasze inwestycje, to miejsca z dala od zgiełku wielkiego miasta, ale pozostające z nim w doskonałej komunikacji. Nasza propozycja domów w Ząbkach lub Markach jest skierowana do osób, które pragną mieszkać blisko zielonych terenów, a jednocześnie móc korzystać z atutów, jakie oferuje stolica. Co więcej, budowane i sprzedawane przez nas domy wolnostojące są utrzymane w wysokim standardzie wykończenia zarówno wewnętrznego, jak i elewacji.

Lokalizacja domów jednorodzinnych

Zajmujemy się zarówno sprzedażą domów jednorodzinnych, jak i sprzedażą segmentów. Wszystkie nasze budynki projektujemy z myślą o Klientach szukających przytulnego, a jednocześnie bezpiecznego miejsca do zamieszkania. Przykładamy dużą wagę do wyboru lokalizacji, w których realizujemy nasze inwestycje. Do oferowanych przez nas nieruchomości przynależą tereny zielone, będące częścią działki, na której postawiony jest budynek.

W efekcie nasza oferta to doskonały wybór dla osób marzących o domu z własnym ogrodem. Spełnią one także oczekiwania miłośników aktywnego wypoczynku. W pobliżu oferowanych przez nas domów jednorodzinnych znajdują się bowiem tereny leśne. Nasze inwestycje są przy tym doskonale skomunikowane z Warszawą, do której mogą Państwo sprawnie dotrzeć nie tylko samochodem, ale również komunikacją miejską.

Co wyróżnia oferowane przez nas domy?

Od początku działalności naszym przewodnim celem była i jest realizacja najwyższej jakości projektów budowlanych dla najbardziej wymagających Klientów. Chcemy zagwarantować wszystkim przyszłym mieszkańcom pełną wygodę oraz wysoki komfort życia w sprzedawanych przez nas domach. Dlatego jako lokalizację naszych inwestycji wybieramy spokojne miejsca z doskonałym zapleczem usługowym, edukacyjnym oraz komunikacyjnym, które znajdują się niedaleko terenów zielonych.

Dbamy o to, aby w bliskiej okolicy inwestycji lub na jej terenie znajdowały się takie udogodnienia, jak:

  • niezbędne sklepy,
  • place zabaw,
  • przedszkola i szkoły,
  • przystanki umożliwiające łatwy dojazd do Warszawy,
  • miejsca parkingowe dla gości,
  • oraz wiele innych!

Ponadto oferowane przez nas wolnostojące domy jednorodzinne są utrzymane w wysokim standardzie wykończenia. Wyposażamy je w wiele funkcjonalnych udogodnień takich, jak klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe oraz centralny odkurzacz. Co więcej, proponujemy naszym Klientom pomoc w aranżacji oraz stworzeniu wymarzonego ogrodu, który będzie zarówno piękny, jak i praktyczny. Zależy nam, aby czuli się Państwo dobrze, wygodnie i komfortowo w swoich nowych miejscach do życia.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą domów jednorodzinnych, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym biurem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania oraz udzielimy dodatkowych informacji.

W naszej firmie zajmujemy się kompleksową budową domów, a następnie ich sprzedażą. Taki system pomaga naszym Klientom uniknąć często kłopotliwych kwestii związanych z całą organizacją budowy własnej nieruchomości. Posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie, dlatego doskonale wiemy, na co zwracać uwagę w procesie budowy. Co więcej, wznoszone przez nas obiekty wyróżniają się nowoczesnym wykończeniem wnętrz. W przypadku każdej inwestycji stawiamy na liczne, funkcjonalne rozwiązania, które gwarantują komfortowe życie w stawianych przez nas domach.

Jak przeprowadzamy budowę domu jednorodzinnego?

Budowę domu jednorodzinnego przeprowadzamy kompleksowo. Rozpoczynamy od przemyślanego wyboru lokalizacji, a kończymy na instalacji dodatkowych, funkcjonalnych elementów we wnętrzu. Po skończeniu wszystkich wykonywanych przez nas prac dom jest niemal gotowy do zamieszkania. Jedyne, co pozostaje w kwestii Klienta, to jego indywidualna aranżacja oraz wyposażenie.

Znając potrzeby naszych Klientów, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest otoczenie, w jakim prowadzimy sprzedaż domów jednorodzinnych. Na nasze inwestycje wybieramy wyłącznie takie miejsca, w których z powodzeniem znajdą Państwo zarówno podmiejski spokój, jak i potrzebne udogodnienia. Lokalizacje są dobrze skomunikowane ze stolicą, a w ich bliskiej okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz edukacyjne dla dzieci.

Zalety domów jednorodzinnych

Domy jednorodzinne to rozwiązanie cechujące się licznymi zaletami, których brak odczuwa wiele osób mieszkających w dużych blokach. Zarówno sam dom, jak i działkę, na której stoi, mogą Państwo aranżować w niemal całkowicie dowolny sposób. Dużą zaletą posiadania domu jednorodzinnego jest pełna kontrola nad jego wyglądem zewnętrznym. W gestii właściciela pozostaje wybór tynków, koloru elewacji czy sposobu ocieplenia. Ogród natomiast można wykorzystać jako doskonałe, prywatne miejsce wypoczynku i rekreacji. Co więcej, przydomowy ogródek będzie stanowił przyjemny widok z okna. Spośród wielu innych walorów domu wolnostojącego warto wymienić:

  • dużą ilość prywatności,
  • zmniejszenie bezpośredniego kontaktu z sąsiadami,
  • eliminacja hałasów dochodzących zza ściany.

Całość działki mogą Państwo z łatwością otoczyć żywopłotem lub drzewami, które zasłonią teren posesji od spojrzeń przechodniów, zapewniając prywatność nawet na zewnątrz.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych domów wolnostojących oraz segmentów.