ul. Zosi 19, 05-270 Marki

Zadzwoń tel:


721 475 925

Deweloper na medal. Cztery cechy dobrej firmy deweloperskiej

Zakup nowego mieszkania, czy domu to naprawdę ekscytujące przeżycie! Wybieramy przecież miejsce, w którym będziemy żyć i tworzyć kolejne rozdziały naszej historii. Oczywiście jest to decyzja, która wymaga zastanowienia i odpowiedniego planowania. Jednak prawdziwym kluczem do znalezienia idealnego miejsca dla nas i dla naszej rodziny, jest skorzystanie z usług dewelopera „na medal”. Co to oznacza? I jakimi cechami powinien wyróżniać się deweloper, z którym będziemy współpracować? Dowiesz się tego, czytając nasz artykuł.

Wiarygodność i doświadczenie

Pierwszą cechą dobrego dewelopera jest wiarygodność, którą przyciąga kolejnych klientów. Duże znaczenie mają np. zdjęcia zrealizowanych już projektów, które pokazują jakość wybudowanych konstrukcji i podpowiadają, czy właśnie tego typu usług szukamy. Dobry deweloper jest wiarygodny także dlatego, że wszystkie swoje działania realizuje w ustalonym wcześniej terminie i nie zwleka z oddaniem do użytku patrolowanych mieszkań, czy domów.

Szeroko pojmowana wiarygodność łączy się także z dużym, gromadzonym przez lata doświadczeniem. Im dłużej dana firma jest na rynku, tym lepsze warunki może nam zaoferować. Deweloper, który zrealizował już wiele inwestycji, ma do swojej dyspozycji sprawdzoną ekipę podwykonawców, którzy są w sposób bezpośredni odpowiedzialni za jakość i estetykę budynku.

Jak możemy przekonać się o tym, czy wybrany przez nas usługodawca spełnia te warunki? Pomocne może okazać się sprawdzenie podstawowych informacji w internecie, bezpośrednie odwiedzenie jednej z ukończonych inwestycji lub skontaktowanie się z mieszkańcami wybranego domu, czy osiedla.

Dbałość o detale

Deweloper odpowiedzialny jest za nadzorowanie procesu budowy na każdym jej etapie. Oczywiście oznacza to wiele zajęć i spraw, które należy dopilnować. Mimo to dobry deweloper dba o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły projektu, bo wie, że mają one istotne znaczenie. Oczywiście podstawowe kwestie dotyczące tego, jak ma wyglądać zakupione przez nas mieszkanie, czy dom, znajdziemy w zawartej umowie. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na elementy, takie jak podłogi, czy ściany, ponieważ ich tworzenie może być przeprowadzone na różnym stopniu profesjonalizmu. Skutki ewentualnych niedociągnięć będziemy odczuwać przez kolejne lata.

Personalizacja usług

Wcielając się w rolę klientów, lubimy czuć się komfortowo i dobrze. W większości przypadków duże znaczenie ma dla nas personalizacja usług i dobranie oferty do naszych potrzeb. Ten fakt dobrze zna i wykorzystuje dobry deweloper. W jego działaniach ważna jest kompetencja i odpowiednie umiejętności zarówno biznesowe, jak i interpersonalne. Dlaczego to takie ważne? Okazuje się, że elementy te decydują o przebiegu całej współpracy i ułatwiają komunikację. Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z ludźmi jest ważna także dlatego, że to na deweloperze spoczywa obowiązek informowania inwestorów o wszystkim, co dzieje się z budową. Konieczna jest także empatia i cierpliwość.

Dobry deweloper stara się poznać, a następnie zrozumieć potrzeby swoich klientów. Wspiera ich także na każdym etapie podejmowania decyzji i dopasowuje swoją ofertę do zmieniających się potrzeb. Jego marka powinna być profesjonalna, ale jednocześnie przystępna i autentyczna.

Nasza oferta

Jak więc wybrać dobrego dewelopera, z którym stworzymy doskonałe miejsce dla nas i naszej rodziny? Warto wziąć pod uwagę opinie setek zadowolonych klientów i skorzystać z usług naszej firmy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że działamy już od 2008 roku, co pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie i doskonałą wiedzę o mechanizmach rynkowych. Wyróżnia nas także szeroka oferta, w skład której wchodzi m.in. prowadzenie nadzoru budowlanego, wykonywanie zleconych prac, a przede wszystkim tworzenie domów i mieszkań na podstawie samodzielnie przygotowanych projektów.

Prowadzimy prace na każdym etapie: od zakupu gruntów, poprzez projektowanie nowych konstrukcji, aż po kompleksowe tworzenie domów wolnostojących, domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz mieszkań. Dzięki już zrealizowanym projektom wiemy, czego oczekują nasi klienci. Już dziś sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że miejsce, o którym marzysz, jest na wyciągnięcie ręki.