ul. Zosi 19, 05-270 Marki

Zadzwoń tel:


721 475 925

Etapy budowy domów

Miejscowości Marki, Kobyłka, Ząbki od kilku lat stają się bardzo atrakcyjnym terenem do zamieszkania dzięki nowo wybudowanej infrastrukturze, tj. nowo oddanej obwodnicy, która pozwala w szybki sposób, własnym autem dostać się do centrum Warszawy. Innym atutem jest też oddana do użytku druga linia metra (która wciąż się rozbudowuje). Oprócz tego działa Kolej Mazowiecka, która przebiega przez Kobyłkę-Ząbki i ma bezpośrednie połączenie z metrem Wileńskim, co pozwala w zaledwie kilkanaście minut dostać się do samego serca Warszawy.

Domy pod Warszawą w atrakcyjnej lokalizacji i przystępnej cenie

Firma BKCINVEST zajmuje się budową i sprzedażą domów w Kobyłce, Markach i Ząbkach. Ich atrakcyjna lokalizacja to nie jedyny atut tej inwestycji. Zapewniamy domy wolnostojące, segmenty, domy w zabudowie szeregowej i mieszkania, które wyróżniają się wysokim standardem wyposażenia.

Chociaż osiedla mieszkalne w miejscowościach podwarszawskich są doskonale skomunikowane ze stolicą, to jednak zapewniają też możliwość bezpośredniego obcowania z naturą we własnym przydomowym ogródku. Doceniają ją nie tylko rodziny z małymi dziećmi, ale również pary i single, ceniący sobie spokojny odpoczynek wśród zielonych terenów.

Zapewne na wybór domów w tej lokalizacji ma też wpływ cena lokali. W cenie zakupu segmentu pod Warszawą w samej stolicy moglibyśmy pozwolić sobie na niewielkie, maksymalnie 2-pokojowe mieszkanie.

Dom pod Warszawą – dlaczego warto?

Kupno lokalu pod Warszawą z reguły oznacza zdecydowanie niższą cenę, a jednocześnie większy metraż. To główny powód, dla którego coraz więcej osób decyduje się na taką inwestycję. To szczególnie atrakcyjne rozwiązanie dla młodych małżeństw, które planują powiększenie rodziny i chcą zapewnić swojemu potomstwu przyjazną przestrzeń do codziennego życia. Dom jednorodzinny w Markach, Kobyłce czy Ząbkach to idealny sposób, aby znaleźć idealne miejsce do zamieszkania w przystępnej cenie.

Dla posiadaczy własnego samochodu mieszkanie poza miastem wcale nie musi być uciążliwe. A nawet i bez pojazdu jesteśmy w stanie całkiem sprawnie dojeżdżać i wracać ze stolicy za sprawą rozwiniętej komunikacji miejskiej. Co ciekawe, dzięki bardzo dobremu połączeniu kolejowemu podwarszawskie miejscowości są często nawet lepiej skomunikowane z centrum Warszawy niż niektóre zewnętrzne dzielnice miasta.