ul. Zosi 19, 05-270 Marki

Zadzwoń tel:


721 475 925

Zakup lokalu od dewelopera w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej – krok po kroku

Zakup nowego mieszkania od dewelopera to spore przedsięwzięcie, które wymaga dużego przygotowania, również pod kątem finansowym. Kiedy jednak wybierzemy odpowiednie lokum, które najpełniej spełnia nasze oczekiwania, powinniśmy wiedzieć, jakie kroki należy podjąć, bo sfinalizować transakcję i stać się szczęśliwym posiadaczem własnego mieszkania w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej.

Wybrałeś odpowiednie mieszkanie dla siebie. Co dalej?

Pierwszym krokiem, jaki powinien wykonać klient, jest wybranie lokalizacji optymalnej pod jego potrzeby tj. odległość od szkoły, sklepów, centrów handlowych oraz pod względem komunikacji.

W momencie, gdy klient zdecyduje się na zakup lokalu, to kolejnym krokiem jest rezerwacja ustna lokalu, aby do momentu podpisania umowy rezerwacyjnej nikt inny nie wyprzedził zainteresowanego.

Następnym krokiem jest podpisanie umowy rezerwacyjnej do umowy deweloperskiej. Pozwala ona załatwienie formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Jeśli jest już decyzja pozytywna kredytowa, można podpisać umowę deweloperską w formie aktu notarialnego. W następnej kolejności klient udaje się do banku z umową deweloperską w celu podpisania umowy kredytowej.

I tak wyglądają pierwsze kroki zakupu lokalu. Teraz należy już czekać na zakończenie inwestycji i odbiór.

Odbiór lokalu

Po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie każdy klient drogą mailową jest informowany o zakończeniu budowy, dostaje informacje w celu umówienia się na odbiór lokalu i przekazanie kluczy oraz otrzymuje dokumenty niezbędne, aby podpisać umowy z dostawcami mediów.

Kolejny i zarazem końcowy etap to umówienie terminu podpisania finalnego aktu przeniesienia własności.

Mieszkania w zabudowie szeregowej i bliźniaczej BKC-INVEST

Firma BKC-INVEST realizuje projekty budowlane dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy obiekty mieszkalne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej znajdujące się w atrakcyjnych lokalizacjach, z doskonałym zapleczem usługowym, edukacyjnym i komunikacyjnym. Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie z obiektów, wysokie standard wyposażenia oraz przyjazne otoczenie dla osób ceniących sobie spokój, kontakt z przyrodą i bezpieczeństwo.